Depilacja woskiem

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

DEPILACJA WOSKIEM

Depilacja polega na nakładaniu na skórę ciepłego półpłynnego lub płynnego wosku, który odrywa się szybkim ruchem w stronę przeciwną do kierunku wzrostu włosów. Depilacja woskiem pozwala na wyrwanie włosa wraz z cebulką.

Efekt depilacji - gładka, miła w dotyku skóra utrzymuje się od trzech do sześciu tygodni od woskowania. Po dłuższym czasie systematycznej depilacji woskiem owłosienie staje się dużo słabsze i mniej widoczne. Wosk do depilacji może być zastosowany praktycznie w każdej części ciała i daje znakomite efekty, włączając w to brwi, twarz, bikini, pachy, ręce, nogi, kark, szyję i pośladki. Zaletą depilacji woskiem jest niewątpliwie długotrwały efekt.

Efekty zabiegu:

  • idealnie gładka, miła w dotyku skóra
  • efekt utrzymuje się od 3 do 6 tygodni (w zależności od predyspozycji danej osoby)
  • po każdym zabiegu włosy odrastają delikatniejsze i rzadsze
  • możliwość wyrwania wszystkich włosów, dzięki czemu odrastają równomiernie
  • zabieg jest prosty i szybki

 

Jak należy przygotować się do zabiegu?

Włosy, które chcemy usunąć muszą osiągnąć odpowiedni wzrost. Długość włosów nie może być zbyt krótka ani zbyt długa – najlepsza to ok. 1,5 – 2cm. W dniu zabiegu nie zaleca się stosowania preparatów natłuszczających, gdyż zmniejszają one przyczepność wosku.

 

Zalecenia po zabiegu:

- nie należy kąpać się tego samego dnia w ciepłej lub gorącej wodzie (skóra musi się uspokoić, a cebulki pozamykać, w innym przypadku w okolicy usuniętych włosów mogą pozostać czerwone kropeczki)
- wskazane jest również wykonywanie częstego peelingu aby przebijające się odrastające włoski miały łagodniejsze przejście przez skórę, ochronić to tez może przed wrastaniem włosów w skórę
- bezpośrednio po depilacji nie należy się opalać (mogą wystąpić przebarwienia)

 

Salon Urody Abacosun Kwidzyn

Abacosun to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w Polsce w sektorze profesjonalnych usług kosmetycznych. Swój sukces zawdzięcza wysokiej jakości produktom oraz innowacyjnym metodom zabiegowym. Abacosun w Kwidzynie powstał z myślą o klientach oczekujących usług wysokiej jakości. Zabiegi oferowane przez Salon Urody Abacosun pielęgnują skórę twarzy i ciała, relaksują, pozwalają odprężyć się i zregenerować siły. Nasze klientki i klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę w niepowtarzalnej atmosferze. 

OPEN

Salon Urody Abacosun

Salon Urody Abacosun 

ul.Polna 19A

82-500 Kwidzyn

 

nr tel. 724 004 001

mail: gabinet.kosmetologii.estetycznej@wp.pl

Salon Urody Abacosun Kwidzyn

Szukaj